PROJEKTY GRAFICZNE

Nasze portfolio

Opakowania, foldery, katalogi, ulotki to wszystko tworzy produkt, dopełnia wizerunek.

Zobacz nasze prace

Jak pracujemy?

01 - Na wstępie

Staramy się uzyskać jak najwięcej informacji już na samym początku współpracy. Im wcześniej poznamy szczegóły tym krócej będziemy pracować nad projektem graficznym. Już na tym etapie rozważamy technikę druku i uszlachetnienia.

02 - Zarys projektu

Zaczynamy pracę od szkicu projektu. Wprowadzamy zmiany do momentu kiedy uzyska akceptację. Wtedy ruszamy dalej.

03 - Dopracowujemy szczegóły

Po akceptacji wstępnego szkicu czas na dopracowanie szczegółów zgodnie z ustaleniami aż do ostatecznej akceptacji. Nie limitujemy ilości poprawek ale oczekujemy przemyślanych uwag.

04 - Przygotowujemy do druku

Dbamy by nasze projekty nie sprawiały problemów w żadnej drukarni. Stosujemy najnowsze oprogramowanie i standardy poligraficzne. Sami drukujemy, więc wiemy że nie każdy pomysł grafika jest wykonalny. Unikamy skomplikowanych rozwiązań żeby nie narażać klienta na niepotrzebne koszty druku.

Z powodzeniem działamy na rynku od 2011 r. W oparciu o wieloletnie doświadczenie poligraficzne
i reklamowe oferujemy usługi i produkty spełniające najwyższe oczekiwania klientów.

W codziennej pracy skupiamy się na dopasowaniu oferty do potrzeb naszych klientów  Stawiamy na indywidualne podejście, stały kontakt oraz elastyczne rozwiązania.

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o sprawdzone produkty i rozwiązania technologiczne.

Zaprojektujmy coś razem

Napisz do nas kilka słów o swoich produktach. Postaramy się dopasować naszą ofertę uwzględniając oczekiwania.

Napisz do nas

Jak uniknąć niepowodzenia w realizacji projektów graficznych i druku?

Działamy w oparciu o kilkanaście lat doświadczeń i setki zrealizowanych projektów. Oferujemy kompleksową usługę połączoną z drukiem cyfrowym lub offsetowym. Miejsce nie ma znaczenia. W dobie szybkiego internetu odległości nie są ograniczeniem, liczy się jakość projektu i gotowość do współpracy.

Icon

Szczegółowy brief

Każdy projekt graficzny ma jakiś cel. Opisz go dokładnie? Szczegółowo określony cel realizacji oraz budżet do dyspozycji pozwoli doświadczonemu grafikowi zaproponować dopasowane rozwiązania. Być może zaproponujemy bardziej efektywne i ekonomiczne rozwiązanie.

Icon

Pozorne oszczędności

Pozorne oszczędności na przygotowaniu projektu to długotrwałe oczekiwanie na zadowalający projekt i problemy z technicznym przygotowaniem pliku do druku. Takie pliki często wymagają zmian, konwersji czy nawet całkowitego odtworzenia w prawidłowym formacie. Często się z tym spotykamy.

Icon

Atrakcyjny projekt graficzny
to połowa sukcesu

Druga część to techniczne przygotowanie do druku. A to można uzyskać tylko w profesjonalnym oprogramowaniu. Druk z programów biurowych jest obarczony ogromnym ryzykiem niepowodzenia. Nie polecamy. Usługa doświadczonego grafika jest droższa ale daje korzyści w przyszłości takie jak: poprawny plik PDF do druku bez zwrotów z drukarni, możliwość edycji i aktualizacji w przyszłości, gwarancja poprawności wydruku.

Icon

Strona techniczna
też ma znaczenie

Zleć przygotowanie plik do druku profesjonaliście. Dołożymy wszelkich starań żeby zamówiony projekt spełniał Twoje oczekiwania, był nowoczesny, przejrzysty, funkcjonalny. Zadbamy o jego stronę techniczną. A Ty zyskasz pewność, że projekt będzie przygotowany zgodnie ze sztuką i każda drukarnia przyjmie go do druku bez reklamacji.

Icon

Usługa kompleksowa

Skutecznym rozwiązaniem jest kompleksowa usługa czyli drukarnia i profesjonalne studio graficzne w jednym miejscu. Profesjonalne to takie, które podejmie się prac skomplikowanych, wieloetapowych czasem wielomiesięcznych. Często obejmujących nie tylko grafikę do druku ale również do internetu. W ramach zlecenia dostarczy materiały zdjęciowe, przetłumaczy na inną wersję językową, skoordynuje pracę fotografa, grafika, tłumacza czy korektora tekstu oraz kontakty z drukarnią.

Icon

Dostawa

Dostawa z wniesieniem czy bez transportem własnym czy kurierem?Wszystko zależy od wielkości Twojego zamówienia, ilości odbiorców oraz terminu realizacji. Twój wybór i nasze sugestie mogą mieć istotny wpływ na powodzenie realizacji zamówienia. Szybki druk bez ekspresowego transportu może być nieskuteczny. Czasem taniej jest coś wysłać kurierem ale pewniej i szybciej jest dostarczyć bezpośrednio do rąk własnych nawet w innym mieście. Dlatego zawsze dopasowujemy rodzaj transportu do okoliczności.

Stała współpraca procentuje

Proponujemy stałą współpracę na korzystnych warunkach. Kompleksowa obsługa poligraficzna to koordynacja wszystkich elementów w dużym skrócie przygotowania projektu druku dostawy. Po obu stronach daje możliwość wypracowania specjalnych warunków i standardów pracy nad poszczególnymi zleceniami. Wpływa również na priorytetowe podejście do Twoich nawet najbardziej niestandardowych realizacji.

Powtarzalność istnieje niemalże w każdej branży.
Stała współpraca pozwala nam na przewidywanie sezonowości związanej ze specyfiką Twojej branży.Umożliwia okresowe działanie na pełnych obrotach z wykorzystaniem wszystkich możliwości.

Jesteśmy elastyczni: niestandardowe terminy realizacji dyspozycyjność czy transport na żądanie są niezastąpione przy realizacji akcji marketingowych szkoleń a zwłaszcza eventów. Niejednokrotnie drukujemy tuż przed lub nawet w trakcie takich wydarzeń.

Concept
Research
Development